Ekoline LogoPartner
Úvod          Projekty domov          Komerčné drevostavby Technické informácie          Financovanie          F.A.Q.          Referencie          Kontakt
   Previous  Next     Ekoline - Projekty domov  Ekoline - Montovane domy  Ekoline - Montovane domy na kluc  Ekoline - Montovane chaty a stavby  Ekoline - Projekty rodinnych domov  Ekoline - Bungalovy na kluc

Technické informácie kúrenia

V štandardnom obsahovom dodaní každého nízkoenergetického rodinného drevodomu vo vyhotovení na kľúč je dodávané elektrické podlahové kúrenie v kombinácii s elektrickým rebríkovým radiátorom (umiestneným v zmysle PD spravidla v kúpelni).


 

Elektrické podlahové kúrenie predstavuje inovatívny, moderný a energeticky úsporný systém kúrenia, ktorí našim zákazníkom nielenže minimalizuje náklady na bývanie ale predovšetkým poskytuje mimoriadne vysoký užívateľský komfort a nenáročnosť na prevádzku.

 

Na miestach kde je v zmysle PD plávajúca podlaha je aplikovaný tzv. vykurovací film, na miestach kde je keramická dlažba sú aplikované vykurovacie rohože.  

 

Výkon je možné dimenzovať flexibilne podľa energetických parametrov, pri nízkoenergetických stavbách sa neobjavuje strata účinnosti, ako pri najmodernejších systémoch s plynovým kotlom alebo pri systémoch s tepelným čerpadlom.

 

 

Za pomoci inteligentného ovládania (samostatného termostatu umiestneného v každej izbe) je kúrenie aktívne vždy len v tých častiach rodinného domu kde je potrebné zvyšovať teplotu v miestnosti, čo prináša úsporu až 30 % oproti konkurenčným a podobným systémom kúrenia. Toto inteligentné ovládanie zároveň umožňuje s Vami komunikovať aj mimo Vášho domova čím dotvára celkový užívateľský komfort.

 

 

 

 

Ohrev TUV OKHE SMART 2. generácie

Ohrev TUV je štandardne zabezpečovaný prostredníctvom 100 l inteligentného ohrievača s elektronickým termostatom E1 s možnosťou pripojenia na HDO, s využitím nízkeho tarifu. Funkcia SMART prispôsobí prevádzku ohrievača presne podľa vašich potrieb a tým dosiahnete ešte väčších úspor. Regulátor udržuje ohrievač na konštantnej užívateľom nastavenej teplote v rozmedzí 5 až 65 ° C len v čase, keď je detekovaný nízky cenový tarif el. energie.Tel:           +421 918 081 583

E-mail:       info@eko-line.sk

Projekty domov 2018

Pekne byvanie

Moderne domy

Moderne krby

Krby cena

Staviame domy na celom Slovensku mapa Zahrada
Partneri google+

© Všetky práva vyhradené. 2011 - 2018

SEO optimalizácia & Design by Animované videá

10 dovodov prečo sa rozhodnúť pre nás